Farivar Konesh EEG Gel

Farivar Konesh EEG Gel

معرفی محصول : ژلی است رسانا با ویسکوزیته خاص جهت ثبت سیگنالهای بیو الکتریک از پوست بیمار. در ثبت سیگنالهای EEG با استفاده از  Easy Cap معمولا از این ژل استفاده می شود.

روش استفاده : از فریور ژل بیش از اندازه استفاده نکنید زیرا باعث افزایش سطح موثر الکترود شده و دقت آزمایش را کاهش میدهد. کمی از ژل را درون ظرف تمیزی ریخته و سرنگ سوزن سرتخت را از آن پر کرده درون الکترودهای ثبات تزریق کنید. در جائی که فاقد مو است از اسفنج مخصوص دور الکترود استفاده کنید. در پایان از صابون مایع و آب گرم برای پاک کردن ژل استفاده کنید.

هشدار: فریور ژل فقط بر روی پوست سالم و بدون عارضه استفاده شود. نزدیک یا روی زخم، سوختگی، نواحی آسیب دیده ناشی از جراحت یا بیماری استفاده نشود. در بیمارانی که سابقه حساسیت پوستی یا آلژی نسبت به محصولات آرایشی یا لوسیون دارند استفاده نشود. چنانچه در پوست خارش، ورم، کهیر یا هر گونه عارضه غیر عادی ظاهر شد فورا محل را با آب بشوئید. از تماس ژل با چشم بپرهیزید چون ممکن است باعث تحریک زودگذر چشم شود. در صورت ورود به چشم آنرا با آب یا محلول شستشوی چشم یا سرم نمکی 9% بشوئید. باقی ماندن ژل بر روی پوست بیش از 8 ساعت توصیه نمی گردد. در الکترودهای القای جریان الکتریکی از فریور ژل استفاده نکنید.

نکات ایمنی: اساسا این ژل غیر سمی است. با این حال بلع آن ممکن است باعث تهوع، استفراغ یا اسهال شود. در صورت بلع 1 تا 2 لیوان آب بنوشید. در دمای محیط و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

Farivar Konesh EEG Gel
فریورکنش,Farivar Konesh EEG Gel